Soukromé tréninky

Soukromé tréninky mohou být pro jednotlivce, případně pro malou skupinu.

V tréninku využívám závěsný posilovací systém TRX, Kettlebell a další formy kondičního tréninku, jako je např. kruhový provoz, variabilní provoz a TABATA.

Současný způsob života, kdy hodně z vás má sedavé zaměstnání, nebo jednostrannou práci, vede k civilizačním chorobám, jako jsou obezita, špatné držení těla a různé dibsalance vedoucí k oslabení jedné části a přetížení druhé části těla.

Komplexní způsob cvičení, jako jsou právě TRX a kettlebelly, naprosto spolehlivě pomáhají tyto nerovnováhy v lidském těle likvidovat. Je to dané právě tím, že zapojujete celé tělo. V klasických posilovnách a fitcentrech, kde procvičujete jednotlivé partie odděleně, nebo používáte kladkové stroje, nikdy nedosáhnete zdravého a správného pohybu v takové míře, jako s TRX a kettlebelly.

Jak tréninky probíhají

Na začátku každého tréninku je speciální dechové cvičení. Pokud neumíte správně dýchat, ani cvičení nemá kýžený efekt.

Následuje dynamické protažení, čímž se vaše tělo společně s předchozím dechovým cvičením připraví dokonale na následující trénink.

V samotném tréninku postupujeme od jednoduchých cviků ke složitějším.

Upřednostňujeme kvalitu, nikoliv kvantitu. Bezpečnost i výkon jsou u nás stejně důležité.

Pracujeme na pohybových dovednostech – flexibilitě, síle, rychlosti a vytrvalosti.

Na závěr každého tréninku patří důkladné protažení a vykompenzování zátěže.

Díky tomu všemu budete odcházet silnější a zdravější. Ne ztrhaní a bolaví.

Výhody soukromého tréniku

I když je soukromý trénink dražší, než skupinová lekce, vy získáte víc. Celou dobu lekce se věnuji jen a pouze vám! Opravuji a koriguji i ty sebemenší detaily a pozice, což ve skupinových lekcích často nejde. Sami si můžete volit téma tréninku a případně zacílení. Je to o vás a o vašich preferencích a potřebách. Na mě, jako osobním trenérovi, je to, jak vám trénink postavím a jak vás budu posouvat stále kupředu a pomáhat plnit vaše cíle.

Osobní trenér na Vsetíně
Rabbigym